Meniu
Prekių krepšelis

Prekių pristatymas


Baldus ir kitas prekes pristatome visoje Lietuvoje iki Jūsų namo (tos vietos, kur gali privažiuoti krovininis mikroautobusas).

Prekių, kurias turime sandėlyje, pristatymą Vilniuje galime organizuoti kelių dienų bėgyje po užsakymo patvirtinimo. Prekės, kurios yra gaminamos pagal individualius užsakymus arba į kitus miestus, pristatomos per 10-30 d.d nuo užsakymo patvirtinimo dienos, esant galimybėms šį terminą stengiamės dar labiau sutrumpinti. Baldus dažniausiai galime pristatyti klientams patogiu metu prieš tai suderinus tinkamą laiką. 


Užnešimo paslaugos į prekių kainas neįskaičiuotos.

Baldai dažniausiai pristatomi nesurinkti, dėžėse, bet prie baldų yra pridedama surinkimo instrukcija, furnitūra.


Vieną dieną prieš baldų pristatymą susisiekiame su klientu suderinti pristatymo laiką.


SVARBU!

Prekių pristatymas ir iškrovimas vykdomas toje vietoje, kur kurjeris gali privažiuoti arčiausiai nurodyto adreso nepažeidžiant KET.

Atkreipiame dėmesį, kad jei Jūsų užsakyta siunta yra sunkesnė nei 31,5 kg., turėsite padėti kurjeriui ją iškelti iš automobilio.

Jei pageidaujate, kad tuo pasirūpintų kurjeriai arba, kad siunta būtų įnešta į namus, siūlome užsisakyti paslaugą „krovos darbai“. Šios paslaugos kaina derinama individualiai ir priklauso nuo prekių kiekio ir aukšto, į kurį reikia sunešti. Minimali užnešimo kaina 10 eurų. Jei bus reikalingas užnešimas, prašome paminėti komentaruose užsakant prekes arba informuoti mus tiesiogiai nurodytais kontaktais.