Meniu
Prekių krepšelis

Čiužiniai be spyruoklių

Filtras

Gamintojas: KONDOR Prekės kodas: Adam
„Adam“ Čiužinys be spyruoklių garantuoja geriausią poilsį ir patogumą. Modelis turi natūralaus latekso bloką, kuris puikiai prisitaiko prie kūno formos ir suteikia vienodą atramą kūnui miego metu. Be to, dėl natūralaus latekso stiprumo šis modelis tarnaus ilgus metus...
370.00€
Be PVM:305.79€
Gamintojas: KONDOR Prekės kodas: Adam2
„Adam-2“  Aukštos kokybės latekso bloko pagrindu pagamintas čiužinys be spyruoklių turi vieną kokoso pluošto sluoksnį. Jis pasižymi įspūdingomis eksploatacinėmis savybėmis ir suteikia geriausią patogumą miego ir poilsio metu. Tai aukščiausios klasės čiužinys, kurio įsigijimas leis p..
395.00€
Be PVM:326.45€
Gamintojas: KONDOR Prekės kodas: Adam3
„Adam-3“  Svarbus be spyruoklių čiužinių pranašumas yra tai, kad jie nekelia triukšmo. Spyruoklių nebuvimas ne tik garantuoja maksimalų komfortą, bet ir pašalina girgždėjimą. Patogus, sveikas ir ramus miegas – tai svajonė, kuri išsipildo vos miegamajame atsiradus šiuolaikiškam čiuži..
455.00€
Be PVM:376.03€
Gamintojas: KONDOR Prekės kodas: Luiz
„Luiz“  Aukščiausios klasės vidutinio kietumo čiužinys, pagamintas tik iš natūralaus latekso. Ši medžiaga žavi unikalių savybių rinkiniu: puikiu elastingumu, atsparumu, laidumu orui ir ilgaamžiškumu. Be to, lateksas yra visiškai nealergizuojantis ir pasižymi antibakterinėmis savybėmis ..
440.00€
Be PVM:363.64€
Gamintojas: KONDOR Prekės kodas: Luiz2
„Luiz-2“  Aukščiausios klasės vidutinio kietumo čiužinys, pagamintas tik iš natūralaus latekso. Ši medžiaga žavi unikalių savybių rinkiniu: puikiu elastingumu, atsparumu, laidumu orui ir ilgaamžiškumu. Be to, lateksas yra visiškai nealergizuojantis ir pasižymi antibakterinėmis savybėmi..
465.00€
Be PVM:384.30€
Gamintojas: KONDOR Prekės kodas: Luiz3
„Luiz-3“  Aukščiausios klasės čiužinys be spyruoklių tolygiai paskirsto gulinčio žmogaus kūno svorį, o tai sukuria papildomo komforto jausmą ir skatina raumenų atsipalaidavimą. Modelis yra atsparus didesnėms apkrovoms, praktiškai nesideformuoja ir, žinoma, visiškai nesukelia triukšmo...
525.00€
Be PVM:433.88€
Gamintojas: KONDOR Prekės kodas: Tor
„Tor“  Aukščiausios klasės puikus modernus čiužinys, garantuojantis galimybę lengvai atsipalaiduoti, gerai išsimiegoti ir gerai pailsėti. Natūralaus latekso ir kokoso pluošto lakštų sluoksnių kaitaliojimas sukuria didelį kietumą. Užtikrina natūralią stuburo padėtį miego metu, kuri leid..
310.00€
Be PVM:256.20€
Gamintojas: KONDOR Prekės kodas: Tor2
„Tor-2“  Itin kietas čiužinys be spyruoklių. Šį efektą suteikia įvairių natūralių medžiagų sluoksnių kaita: natūralaus latekso, kokoso pluošto. Kietus čiužinius paprastai rekomenduojame paaugliams, taip pat tiems, kurie ypač rūpinasi savo stuburu...
360.00€
Be PVM:297.52€
Gamintojas: KONDOR Prekės kodas: Tor3
„Tor-3“  Aukštos kokybės kietas čiužinys sukurtas stuburo poreikiams užtikrinti. Poilsio ir miego metu ant tokio čiužinio stuburas neišsikreipia, nugara lieka natūralioje padėtyje, o raumenys lengvai atsipalaiduoja. Todėl puiki savijauta ryte – garantuota!..
380.00€
Be PVM:314.05€
Rodoma nuo 1 iki 9 iš 9 (1 puslapių)